Hinnapäring

VIKATIMEHE HINNAKIRI

Haljastuse valdkonnas on keeruline välja tuua ühest hinnakirja, kuna aspekte, mis konkreetse objekti hinda mõjutavad, on palju.Teenuste hinnad sõltuvad vastava töö keerukusest,- kui mahust, asukohast, puu(de) osas east, seisukorrast kuni erinevate teenuste puhul lugematute tingimusteni välja.

Hinnapakkumise koostamiseks on meil tarvis objektiga eelnevalt tutvuda.

Sellest tulenevalt lepime Teiega peale hinnapäringu edastamist kokku ülevaatuseks sobiva aja ning seejärel vormistame hinnapakkumise. Tungival vajadusel võime Teile esialgse pakkumise koostada olemasoleva situatsiooni pildimaterjali põhjal.

Objekti esmane külastus on tasuta ega ei kohusta töö tellijat millekski.

Külastus

Veendume töö keerukuses ja mahus ning teeme vastavalt sobiva pakkumise.

Planeerimine

Planeerime töid arvetades kliendi vajadusi.

Töö teostamine

Oleme kindlad, et tagame Teile kvaliteetsema teenuse.

Edastage meile oma päring alloleva vormi kaudu või telefoni teel!

Haljastuse valdkonnas on keeruline välja tuua ühest hinnakirja, kuna aspekte, mis konkreetse objekti hinda mõjutavad, on palju.

Teenuste hinnad sõltuvad vastava töö keerukusest,- kui mahust, asukohast, puu(de) osas east, seisukorrast kuni erinevate teenuste puhul lugematute tingimusteni välja.

Hinnapakkumise koostamiseks on meil tarvis objektiga eelnevalt tutvuda, sellest tulenevalt lepime Teiega kokku ülevaatuseks sobiva aja ning seejärel vormistame hinnapakkumise. Vajadusel võime Teile esialgse pakkumise koostada olemasoleva situatsiooni pildimaterjali põhjal.

Objekti esmane külastus on tasuta ega ei kohusta töö tellijat millekski.

Edastage meile oma päring alloleva vormi kaudu või telefoni teel!